Hakkımızda

1976 yılında ülkemizi tanıtan kültürel turlar sunan bir şirket olarak kuruldu. Bugün 40 yılı aşan tecrübesi ve güvenilir, stabil çözümler sunma prensibi ile Adalı Tur 46 senedir müşterilerini memnun eden bir kuruluş olmuştur. Özgürce seyehat etmek aynı zamanda yakın ilgiyle karşılanmak isteyen yolcuların ilk durağı olarak adını duyurmuştur. Özgün Seyahatler üretme prensibiyle, Adalı bugün siz değerli ziyaretçilerimizin tercih ettiği adres haline gelmiş bulunmaktadır. İstanbul’da öğrencilere müzeleri, sergileri ve eğlence mekanlarını uygun fiyatlarla sunmak için 17 yıl önce öncü bir adım atan Adalı halen sektörde lider konumunu korumaktadır. Bu konsepti ülkemizde başlatan firma olarak kendisinden sonra onlarca firmanın kurulmasına ön ayak olmuş ve ülkemiz için yeni bir istihdam kanalı açmıştır. Uzmanlığın ve güvenilir çözüm ortaklarıyla kurduğumuz saygın iletişim ağının yardımıyla bizler, her daim bizi tercih eden seyyahların ne kadar ödediğiyle değil, ödediklerinin tam karşılığını en iyi biçimde alabilmeleri üzerinde çalıştık. Dünyanın her yerinde, ilmek ilmek dokuduğumuz hikayeleri oluştururken bizleri misafir eden ülkelere sonsuz saygıyla yaklaşarak, yaradılanı yaradandan ötürü sevmenin bilinciyle hareket etmiş olmaktan gurur duymaktayız.

Vizyonumuz
Adalı Tur 1976 yılında Adana’da temelleri atılmış ve yurt içi kültür turları organize ederek Kapadokya bölgesi’nden başlayarak adını geniş kitlelelere duyurmuştur. Vizyonumuz her koşulda hizmet kalitesini korumak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, misafir sadakatini pekiştirmek adına çalışmaktır. Adalı Tur günümüzde yurt içi ve yurt dışı kültür turları, okul turizmi, yurtdışı dil eğitim programları, toplantı ve organizasyon hizmetleri, uçak bileti pazarlama, araç kiralama, konaklama gibi turizm alanlarında başarıyla faaliyetlerini sürdürmekte, 46 yıllık müşteri odaklı geleneğine bağlılığını sürdürmektedir. Adalı Tur başarmayı kazanç elde etmekten daha değerli görmektedir. Başarının kazancı beraberinde getirdiğinin bilincinde olarak, köklerimize sadık kalmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz
Misyonumuz ülkemizde hem yerli hem yabancı misafirlerimize Türk misafirperverliğini en iyi biçimde tanıtmak ve bu deneyimi kusursuz bir şekilde sunmaktır. Tatillerin insanların günlük hayat akışındaki en kısa ve en önemli anlar olduğunu çok iyi biliyoruz. Mutlu olmanız adına tüm organizasyonlarımızı bu bilinçle planlıyor ve keyifle hatırlayacağınız anıların bir parçası olmak için canla başla çalışıyoruz. 46 yıldır taviz vermediğimiz bu misyon en kıymetli motivasyonumuz ve başarı göstergemizdir.

Tatiliniz Güvende Güvenen milyonlar arasına katılın
Güvenli Turizm Sizin için Tüm Önlemleri Aldık
Fiyat Farkı İade Garantisi Detaylar için Tıklayınız
Taksit Avantajı 12 taksit ile satın alma imkanı
whatsapp
tursab